SAMGAU (Upshift) бағдарламасы аясында мәселеден инновациялық шешімді қолдану әдісі арқылы жобаларды әзірлеуге бағытталған 4 кезеңді онлайн буткамп нәтижесі бойынша сертификат иелерінің тізімі


Список обладателей сертификатов по результатам 4-этапного онлайн буткампа, направленного на разработку проекта по методу - от проблемы к применению инновационного решения в рамках программы SAMGAU (UPSHIFT)


 

10-14 жас (қазақ тобы)

  1. Батырбек Жанель
  2. Бағытқали Медина
  3. Тлеубергенова Мадина
  4. Жақан Сезім
  5. Бименде Нұрсая
  6. Мәуленқызы Жанерке
  7. Серемет Жанель
  8. Жеңісова Еркеназ
  9. Бакенова Анель
  10. Нұрланқызы Дайана
  11. Сабыргали Махамбет
  12. Мирлан Қыдырәлі
  13. Ізбасқан Нұрдәулет
  14. Сәкен Сымбат
  15. Серік Жанерке
  16. Таңірберген Арын
  17. Аймишева Мадина
  18. Байтен Нұрайлым
  19. Болатбекқызы Жанбота
  20. Болатбекқызы Айару
  21. Садуақасова Аружан
  22. Бағытқали Хасан
  23. Нығмет Ерсұлтан
  24. Тәңірберген Арын
  25. Мирас Аймұрат
  26. Кентай Ерқанат
  27. Аманбаева Айару
  28. Арсен Аманжолұлы
  29. Аяулым Саметова
  30. Зере Болатова
  31. Әлихан Исатай
  32. Оразбай Мухамедджан
  33. Байрак Гулжамал
  34. Жеткергенов Сунгат
  35. Коркыт Динмухамед

15-19 жас (қазақ тобы)

  1. Аида Ерланқызы
  2. Адылбек Құралай
  3. Данибай Мөлдір
  4. Жандарбек Назым
  5. Дәулетбек Кәусар
  6. Жанерке Шойынбаева
  7. Жұлдыз Нұрлан
  8. Назым Мұрат
  9. Тұрғанбаев Алихан
  10. Мейірімханқызы Ақбота
  11. Төкен Айбар
  12. Амантай Зейнеп
  13. Каукенова Еркежан
  14. Сүйіндік Нұрай
  15. Жұмағазы Аяулым
  16. Балтабай Махмут
  17. Якупбаева Гүлнар
  18. Рысқұлова Жібек
  19. Ерланқызы Нұржанат
  20. Тұрғалиева Айгерім
  21. Берик Нұрсая
  22. Абай Гүлсезім
  23. Тәліп Шұғыла
  24. Сегизбай Несібелі
  25. Жақсылық Бекзат
  26. Аяулым Мықтыбек
  27. Жүсіп Қарақат
  28. Сатбаева Зарина
  29. Бердібекұлы Мәди
  30. Жүрсінәлі Ақниет
  31. Мәукен Үміткер
  32. Барлыбай Аяжан
  33. Беркебаева Ақжан
  34. Аубакирова Айсана
  35. Шайын Балауса
  36. Кентаева Асылым
  37. Бақытхан Фатима
  38. Нурдаулет Аяулым
  39. Махамбет Фатима
  40. Тұяқбай Ақнұр
  41. Еркенбаева Қарақат
  42. Есенбеков Ризабек
  43. Мейрамбек Сымбат
  44. Бакжан Талгатулы

10-19 лет (русская группа)

  1. Есен Есимжан
  2. Адиль Альжанов
  3. Жансая Нуркина
  4. Сакен Ашимов
  5. Матвей Бакулин
  6. Амина Турганбавева
  7. Дарина Дюсупова
  8. Мадина Ериковна
  9. Жанель Аленова
  10. Димаш Аленов
  11. Мерей Сагындык
  12. Адильжан Сагындык
  13. София Гордеева
  14. Таир Тюлюбаев
  15. Карим Лаик
  16. Матаева Саида
  17. Гановичева Илона
  18. Абдосова Гульназ
  19. Владимир Владимирович
  20. Жақан Айша
  21. Кабылбаева Лола
  22. Моминова Хадия
  23. Балабек Дания
  24. Әбиір Жұлдызай
  25. Санақбай Жанарай
  26. Сергазина Дильназ
  27. Амантаева Аружан
  28. Бибосынова Алия
  29. Жанганашев Амир
  30. Каттау Бекзат
  31. Рахимжанова Севинч
  32. Кабдыгалиев Толеген
  33. Нургалиева Линара
  34. Гавриенко Даниил
  35. Егинбаева Алина
  36. Кадыров Иминжан
  37. Исламбакиев Масимжан
  38. Сапашов Саят
  39. Ермуханбет Наиль
  40. Турдиева Диана
  41. Карибаева Жасмин
Хотите задать нам вопрос или нужна дополнительная информация?
Звоните c 09:00 до 20:00
+7 700 555 27 94
или заполните форму и мы ответим на Ваши вопросы
Введите ваше имя
Введите вашу почту
Введите ваш телефон
Напишите ваш вопрос
Неверный ввод