жаса

📍Шығыс Қазақстан облысы/ Восточно-Казахстанская область 
Зайсан ауданы/Зайсанский район
Жастар ресурстық орталығы/Молодежный ресурсный центр
7-тамыз/августа 🕐13:00
8-тамыз/августа 🕘9:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Семей қаласы/город Семей
Абай кітапханасы/библиотека Абая
9-10 тамыз/августа 🕐13:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Түркістан облысы/Туркестанская область
Түркістан қаласы/город Туркестан
Жастар ресурстық орталығы/Молодежный ресурсный центр
Б.Саттарханов, 122А
8-9 тамыз/августа 🕚11:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Шымкент қаласы/город Шымкент
Жастар ресурстық орталығы/Молодежный ресурсный центр
7-10 тамыз/августа 🕙10:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Жамбыл облысы/Жамбылская область
Байзақ ауданы/Байзакский район
Байзақ ауылдық клубы/ Байзакский сельский клуб
7-тамыз/августа 🕑14:00
8-тамыз/августа 🕘9:00
8-тамыз/августа 🕑14:00
9-тамыз/августа 🕙10:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Ақмола облысы/Акмолинская область
Зеренді ауылы/село Зеренда
Нұр-Отан ғимараты/здание Нур-Отан
8-тамыз/августа 🕑14:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Ақмола облысы/Акмолинская область
Астрахан ауданы/Астранханский район
Петровка ауылы/село Петровка
Мәдениет үйі/дом Культуры
8-тамыз/августа 🕒15:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Қызылорда қаласы/ город Кызылорда
Жастар ресурстық орталығы/Молодежный ресурсный центр
К.Байсейітова, 82
8-тамыз/августа 🕘9:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Қарағанды облысы/Карагандинская область
Қарқаралы қаласы/город Каркаралы
8-9 тамыз/августа 🕘9:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Орал қаласы/город Уральск
№47 мектеп/ школа №47, Мөнкеұлы, 114/1
8-9 тамыз/августа 🕘9:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Ақтөбе қаласы/город Актобе
12 мкр, каворкинг центр «Жастар»
8-тамыз/августа 🕘9:00
Парк Первого Президента
8-тамыз/августа 🕑14:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
Ақтөбе облысы/Актютинская область
Алға қаласы/город Алга
Коворкинг центр, №3 мектеп/школа №3 
8-тамыз/августа 🕘9:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Ақтау қаласы/город Актау
6 мкр, коворкинг центр «Арман»
9-тамыз/августа 🕘9:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Атырау қаласы/город Атырау
Жастар ресурстық орталығы/Молодежный ресурсный центр
Нурсая, 23
9-тамыз/августа 🕘9:00
⠀ ⠀ ⠀ ⠀
📍Павлодар облысы/Павлодарская область
Ақсу қаласы/город Аксу
Эко центр, Чкалова, 35
9-тамыз/августа 🕙10:00